Hizmetlerimiz

Personel Servis Taşımacılığı

 

personel taşımacılığı

Personel taşıma alanında lider bir firma olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Miraytur, taşımacılık hizmeti verdiği firma personellerinin güvenli ve konforlu bir şekilde zamanında iş yerlerinde olmalarını prensip edinmiş olduğundan, her türlü olasılığı uzman kadrosu tarafından en ince ayrıntı ve detaylarıyla planlayarak yüksek standartlarda personel taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Öğrenci Taşımacılığı

 

öğrenci taşımacılığı

Miraytur; deneyimli personel kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan konforlu araç filosu sayesinde, en değerli varlıklarımız olan çocuklarınızı maksimum düzeyde memnuniyet ve güvenlik esasını göz önünde bulundurarak öğrenci taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir.

Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği, Öğrenci Taşıma Yönetmeliği ve Karayolları Trafik Kanunu şartlarını sağlayan, 5 yaşını doldurmamış ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosu ile hizmet veren Miraytur; alanında oldukça tecrübeli ve uzman bir şoför kadrosundan oluşuyor.

Öğrenci Taşımacılığının özel bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olan Miraytur; geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktadır. Bunu gerçekleştirirken Miraytur; Öğrenci Taşımacılığı’nda öğrencilerin konforunu ve güvenliğini sürekli iyileştirebilmek, teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak şoförlerine gerekli eğitimleri verebilmek ve güvenlik kurallarını birebir yerine getirebilmek için çalışmaktadır.

Öğrenci taşımacılığı hizmetlerinde anaokulu, ilköğretim, lise, üniversite, dershane ve diğer eğitim müesseseleri tarafından tercih edilen ve güvenilir bir marka olmayı başaran Miraytur, “güvenlik ve konfor” ilkelerinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir.

Şehir içi ve Şehirler arası Seyahat, Gezi, Tur ve Transfer Organizasyonları

 

gezi tur seyahat

Miraytur,  şehir içi ve şehirler arası, gezi ve transferlerinizi dikkatli ve eksiksiz olarak organize eder. Anlık değişiklikler için daha önceden önlemlerini alır ve sürprizlere hazırlıklıdır. Havalimanı-otel ve havalimanı-şirket transfer hizmetleriniz 4-9-17 ve 27-45 kişilik, 0-5 yaş gruplarındaki araçlarla, konusunda uzman sürücüler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Düğün, nişan, toplantı ve merasim,Şehir içi ve Şehirler arası gezi  gibi organizasyonlarınız için yine 4- 9-17, 27-45 kişilik, 0-5 yaş gruplarındaki araçlarla, konusunda uzman sürücüler ile gerçekleştirilmektedir.

Ulaşımda yaşanan zorluklar, günümüzün en önemli sorunlarındandır. Toplu halde seyahat etmek bireyler için gidilecek yere ulaşmak için birkaç vasıta değiştirmek zorunda kalınması yorucu olmanın yanı sıra ekonomik anlamda da külfettir. Bu yüzden Miraytur, bireysel araç taleplerinizi de düşünerek şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, özel günler ve her türlü etkinlik, toplantı, seminer vb. gibi faaliyetlerde isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunarak, ülkenin her köşesine ulaşım sağlamaktadır.

Operasyonel Araç Kiralama Hizmetleri

 

araç kiralama

Miraytur, bireysel araç taleplerinizi de düşünerek gezi, düğün ve toplantı hizmetleri vb. gibi araç taleplerinizi de karşılamaktadır. Güvenilir kadromuzla en kısa zamanda isteklerinize cevap verilmektedir. Ulaşımda yaşanan zorluklar, günümüzün en önemli sorunlarındandır. Şirketimiz deneyimli personeli ve geniş araç filosu ile bu talepler doğrultusunda isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunmaktadır.

Miraytur, sunduğu Operasyonel kiralama hizmeti ile kurumlara 12, 24, 36 veya 48 aylık uzun dönemli araç kiralama imkanı sağlamaktadır.

Böylece şirketler, araç satın alma maliyetini başka harcamalara kaydırabilmektedirler. Şirketler, kendi ihtiyaçlarına uygun özellik ve ekipman isteğinde bulunarak araçlarını sipariş edebilirler.Siparişini verdikleri araçlar gelene kadar zaman kaybetmeden; Miraytur’un tahsis ettiği muadil araçlarla kiralama sürecini başlatabilmektedirler. Bu tip finansal faydaların yanı sıra Miraytur’dan Operasyonel kiralamak iş yükünü azaltan kolaylıklar da kazandırır. Bunlardan ilki; servis ve bakım görevinin Miraytur  ekibi tarafından gerçekleştirilmesi ve onların danışmanlığı doğrultusunda programlanması. Bu uygulama sayesinde şirketler ilave personel ve zaman kaybettiren formalite işlem harcamasına gerek duymazlar…