Hakkımızda

hakkımızda

 

2014 yılından itibaren personel ve öğrenci taşımacılığı sektöründe hizmet veren firmamızın ana felsefesi  yolcularına en iyi ve en kaliteli seyahat hizmetini vermektir. Hedef olarak her zaman hizmette kalitenin öncüsü olmayı ilke edinmiştir. Miraytur, filosunda bulunan yeni araçlarla konforlu yolcu taşımacılığı, yenilikçi hizmet anlayışı ilkeleriyle belirlediği değerlerini oluşturmuştur.

     Misyonumuz

Konforlu, güvenli, hesaplı ve huzurlu yolcu taşımacılığında lider olmayı misyon edinmiş olan Miraytur, dinamik, çalışkan ve güler yüzlü personeli ile kaliteyi ilke edinen aynı zamanda hizmetinde koşulsuz yolcu memnuniyetiyle yaşamı kolaylaştırmayı hedeflemiştir. Kaynaklarımız ve gücümüzle hayata geçirdiğimiz beklenen kalitede güvenli ve avantajlı hizmet adımlarımızı ulusal boyutta sürdürmek , çalışanları ve yolcu potansiyeliyle sektörde değer yaratan öncü bir şirket olmak.

     Vizyonumuz

İlkemiz ve değerlerimizle tanımladığımız varoluş sebebimizi sürekli tutup yolcularımıza kaliteli, güvenli avantajlı yeni hizmetler sunmaktır.

Biz her zaman hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesinden yola çıkarak, ulaşımda mükemmelliği sağlamak ve sektörün lider firması konumuna gelmek amacındayız .

Ortaya çıkan başarılı sonuçlarda emek ve katkıları olan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Ramazan ÇELİK

Yönetim Kurulu Başkanı